Informácie

Najpredávanejšie produkty

Anketa

Ako sa Vám páči nová webstránka ?

 • ujde
  4
 • pekná
  17
 • super
  373

 • platobné možnosti a doručenia

 • TOPlist
Erostimax II - nová a ešte účinnejšia receptúra Zväčšiť

Erostimax II - nová a ešte účinnejšia receptúra

Nový produkt

Herballmedix

Veľmi komplexný a veľmi účinný prírodný prípravok k výraznému zlepšeniu sexuálnych funkcií, plodnosti, podpory erekcie a omladenie organizmu. Zintenzívňuje sexuálny prežitok u obidvoch partnerov.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

18,00 €

Detaily

Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.


Erostimax II je špeciálne zostavená bylinná zmes z exotických rastlín určená pre výraznejšie zlepšenie sexuálnych funkcií, plodnosti, podpory erekcie a omladenie organizmu.


Kedy pomáha:

 • zvyšuje sexuálnu aktivitu, zvyšuje libido, zvyšuje hladinu testosterónu, skvalitňuje a predlžuje erekciu, odstránenie erotických blokád,
 • pri liečbe neplodnosti - u mužov zvyšuje počet, kvalitu a pohyblivosť spermií, u žien zvyšuje schopnosť otehotnenia a dozrievanie vajíčka a tým pomáha k plodnosti
 • pôsobí priaznivo na hormonálnu hladinu u mužov a žien (menštruačné ťažkosti, problémy v menopauze, znížené libido),
 • pôsobí proti stresu a pocitom úzkosti,
 • odstraňuje únavu a pocit celkovej vyčerpanosti,
 • zvyšuje vytrvalosť, odolnosť, koncentráciu, vitalitu a pamäť,
 • zlepšuje metabolizmus tukov, znižuje hladinu cholesterolu, posilňuje srdce (prevencia infarktu a mozgovej mŕtvice),
 • pôsobí priaznivo na cievny systém a zlepšuje periférne prekrvenie predovšetkým mozgu a končatín,
 • stabilizuje výkyvy hladiny krvného cukru - veľmi vhodný pre diabetikov,
 • zvyšuje vylučovanie žlči, zlepšuje činnosť pečeni a trávenia,
 • zlepšuje funkciu sliznice tráviaceho ústrojenstva a močových ciest,
 • zvyšuje imunitu organizmu,
 • znižuje vypadávanie vlasov a zlepšuje ich kvalitu,
 • brzdí zápalové procesy v pohybovom aparáte,
 • zvyšuje nárast svalovej hmoty a zvyšuje fyzickú výkonnosť - veľmi vhodné pre športovcov,
 • spomaľuje starnutie organizmu.


Adaptogénny účinok

Maca, Panax ginseng, tieto komponenty znižujú negatívny dopad stresových účinkov na organizmus, zlepšujú jeho výdrž a bdelosť, čo sa prejavuje zlepšením nálady a miernym stimulačným účinkom na mozog. Pretože ženšen má veľké množstvo účinných liečivých látok je dobrým ochrancom proti civilizačným chorobám (zvýšený krvný tlak, kŕčové žily, hemoroidy, Diabetes melitus, cholesterol, tráviace ťažkosti, chráni pred alergiami a podporuje auto imunitné procesy, pomáha pri duševných chorobách a degenerácii pamäte...

Afrodiziakálny účinok

Panax ginseng pôsobí priamo afrodiziakálne a zlepšuje psychické procesy priaznivo ovplyvňujúce sexualitu a Tribulus terrestris obsahuje sapogeniny, ktoré zasahujú do metabolizmu steroidných látok podieľajúcich sa na zlepšení sexuálnych funkcií organizmu. Obsahuje alkaloid miurapuamín. Je to afrodiziakum s účinkom na mužskú potenciu . Užívanie kotvičníka zemného nemá oproti podobným chemickým prípravkom žiadne vedľajšie účinky. U mužov (starších ako 40 rokov) sa prejavuje najmä zvýšenie hladiny testosterónu až o 30%, zvýšenie záujmu o sexuálny život, zvýšenie objemu svalovej hmoty na úkor tuku, zníženie vnútorného napätia a obnovenie životnej vitality a elánu. U žien (starších ako 40 rokov) je dokázané zvýšenie hladiny hormónu (FSH - folikuly stimulujúci hormón) estradiolu, nárast sexuálnej žiadostivosti, zmiernenie negatívnych klimakterických symptómov, potlačenie nespavosti, napätia, depresie, návaly horúčavy, zmien nálad a podráždenosti, redukcia telesného tuku.

Cnidium monnieri je afrodiziakum vhodné pre mužov i ženy, uvoľňuje totiž svaly v oblasti pohlavných orgánov, čím zlepšuje sexuálny zážitok. Má vazodilatačný účinky na erektilné tkanivo penisu, čo vedie k zvýšenému prietoku krvi týmto orgánom. Tento efekt podporuje poznatok tradičnej čínskej medicíny, že užívanie cnidia vedie ku kvalitnejšej erekcii. Má antipliesňové a antibakteriálne vlastnosti. Špekuluje sa tiež o účinkoch proti rakovine, v súčasnej dobe je toto tvrdenie vedecky overované.

Epimedium sagittatum je používané predovšetkým ako veľmi silné afrodiziakum, pri mužskej impotencii, pri mužskej i ženskej neplodnosti (má priamy blahodarný vplyv na tvorbu spermií), pri predčasnom výrone semena, osteoporóze či nedostatočnom prekrvení mozgu. Zvyšuje citlivosť nervových zakončeniach v koži, teda aj pohlavných orgánoch, pôsobí blahodarne ako nervové tonikum a zlepšuje činnosť imunitného systému. Mechanizmus pôsobenia je úplne rovnaký ako u viagra.jpg, ale v miernejšej, nie v tak agresívne podobe. Účinok možno vystupňovať zvýšením dávky, toto sa však neodporúča. Hlavnou účinnou látkou spôsobujúcou zvýšenie prítoku krvi do penisu a stimulujúcu tvorbu pohlavných hormónov je ikarin.

Ovplyvnenie činnosti centrálneho nervového systému

Extrakt z Panax ginseng zlepšuje činnosť centrálneho nervového systému a navodzuje lepšiu náladu. Extrakt Ginkgo biloba zlepšuje periférne prekrvenie nielen mozgu, ale tiež končatín a penisu, tým zlepšuje ich výživu a funkciu, čím spomaľuje rozvoj zmien súvisiacich so starnutím a predlžuje vek, má pozitívne účinky pri liečbe Parkinsonovej a Alzhaimerovej choroby, lieči impotenciu, má antibakteriálny a antivírusový účinok.

Podporne účinky

L-Arginín je semi-esenciálna aminokyselina v období rastu, zvýšenej námahy a choroby. Aktívnou biologickou formou je L-Arginín. Lekársky je potvrdený účinok Arginínu na spermatogenézu (tvorbu mužských pohlavných buniek), sexuálne libido a erekciu. NO vzniká z Arginínu a spôsobuje v pľúcach rozšírenie ciev, prekrvenie a zvýšenú ventiláciu. Arginín urýchľuje proteosyntézu a imunitnú obranu rozmnožením leukocytov. Arginín tiež ovplyvňuje dlhodobú pamäť.

A-AKG anabolizuje organizmus najúčinnejšie z Arginínových suplementov. Účinok je trojaký:

 • vylúčenie rastového hormónu podporuje anabolizáciu, rast posilňovaných svalov a celkovú regeneráciu. Kombináciou aminokyselín L-Arginínu a L-Glutamínu, ktoré obidve riadia vylučovanie rastového hormónu došlo k zosilneniu účinku.
 • prenos a regulácia NO – dusíku vo svaloch a svalových tkanivách, ktoré ma na starosti kegoglutarát, ovplyvňujú rast svalov
 • zvýšenie prekrvenia svalov zlepšuje transport aminokyselín a ich skupín dusíka do svalov a dodávajú silu pre svalovú prácu, čím zvyšujú výkonnosť svalov. Prekrvenie je dôležité aj v regenerácii. Svaly majú lepší prístup k živinám.

Lyzín je proteínogénna aminokyselina, ktorá obnovuje tkanivá ciev a urýchľuje hojenie kostí svalov a pod. Lyzín je vhodné užívať po operáciách alebo úrazoch. Lyzín zmierňuje toxicitu olova v tele. Lyzín slúži k produkcii hormónov, protilátok a enzýmov a je nedostatkový pre vegetariánov.

L-Ornitín - AKG ma zosilňuje účinky, vhodne je ho dopĺňať pri vylučovaní rastového hormónu a transporte oxidu dusného do svalov. Dôležitá je vlastnosť OKG a BCAA: podpora vyplavenia inzulínu. To dovoľuje urýchliť regeneráciu, alebo zvýšiť silu pri výkone.

L-Citrulín sa podieľa na odstránení únavy. Dostáva z tela odpadový amoniak. Podobne ako prospieva sexuálnemu životu. L-Citrulín zlepšuje prekrvenie. Pri jeho užívaní pocítite menej únavy.

Taurín je veľmi významnou zložkou. Ide o najviac zastúpenú intracelulárnu. Taurín na človeka pôsobí ako významný energizér, pretože stimuluje mozgovú aktivitu. Taurín ovplyvňuje správanie neurotransmitérov, optimalizuje činnosť CNS a prekrvenie mozgu, čím dochádza k mobilizácii myšlienkových pochodov a celkovému zvýšeniu výkonnosti a bdelosti.

Dávkovanie:
Doporučené dávkovanie je 2krát denne 1 tobolka (dopoludnia medzi jedlom, večer najlepšie 3 hodiny pred spaním); dávka sa zapíja dostatočným množstvom tekutiny, alebo 1-2 tobolky cca 60 minúť pred pohlavným aktom. Odporúčaná maximálna denná dávka je 6 toboliek.

Pri vyššom dávkovaní sa účinok prípravku zvyšuje. V doporučených dávkach nemá prípravok nežiaduce vedľajšie účinky, pôsobí pozvoľne a prirodzene.

Výrobok nie je návykový. Účinok sa pri vyčerpanom organizme viditeľne prejaví už po jednodennej dávke, výrazný účinok sa dosiahne po niekoľko týždennom užívaní. Prípravok je vhodné užívať dlhodobo - i po dobu niekoľkých mesiacov. Po vybratí dvoch balení (regeneračná kúra) účinok prípravku dlhodobo pretrváva. Ak sa ťažkosti znovu objavia, je vhodné regeneračnú kúru zopakovať.

Zloženie: Ginkgo biloba L., Panax ginseng C. A. Mey L., Tribulus terrestris L., Ptychopetalum olacoides L., Maca - Lepidium meyenii L. , Epimedium sagittatum L., Pausinystalia yohimbe L., Cnidium monnieri L., L - Arginín, L - Lyzín, Creatin monohydrat, Taurin, L - Ornitin, L- Citrulin .


Balenie: 50 kapsul

Upozornenie:
Doplnok výživy. Nie je určené pre deti a mladistvých do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok môže znižovať krvný tlak. Osoby s poruchou krvnej zrážanlivosti a osoby s iným závažným ochorením by mali užívanie prípravku konzultovať s lekárom.

Upozornenie pre diabetikov: prípravok môže znižovať hladinu krvného cukru v krvi.

 • Recenzie
 • Napísať recenziu

  Erostimax II - nová a ešte účinnejšia receptúra

  Erostimax II - nová a ešte účinnejšia receptúra

  Veľmi komplexný a veľmi účinný prírodný prípravok k výraznému zlepšeniu sexuálnych funkcií, plodnosti, podpory erekcie a omladenie organizmu. Zintenzívňuje sexuálny prežitok u obidvoch partnerov.

  30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Sledujte nás na Facebooku