Informácie

Najpredávanejšie produkty

Anketa

Ako sa Vám páči nová webstránka ?

 • ujde
  4
 • pekná
  17
 • super
  373

 • platobné možnosti a doručenia

 • TOPlist

Všeobecné obchodné podmienky

Tieto všeobecné obchodné podmienky sa vzťahujú na obchodné vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim uzatvorené prostredníctvom internetového obchodu www.vase-zdravie.sk

Nákup tovaru prostredníctvom elektronického obchodu môžu uskutočňovať fyzické a právnické osoby bez obmedzenia za predpokladu, že sa budú riadiť nižšie uvedenými pravidlami.

Zákazník si môže v e-obchode objednať akýkoľvek tovar v ľubovoľnom počte. Práva a povinnosti účastníkov kúpnej zmluvy sa riadia právnou úpravou kúpnej zmluvy podľa ust. § 588 a nasl. v spojení s ust. § 612 a nasl. zákona č. 40/1964 Zb., občiansky zákonník.

Objednávku obdržanú cez eshop považujeme za záväznú. Zákazník odoslaním objednávky potvrdzuje, že súhlasí s pravidlami obchodu, s možnosťami platby, dodacími podmienkami, reklamačným poriadkom a zoznámil sa s ustanovením o ochrane osobných údajov.

Predajca si vyhradzuje právo zákazníka telefonicky kontaktovať pre overenie alebo upresnenie objednávky, pokiaľ napríklad ide o vyššiu hodnotu objednávky, chýbajúce či nepresné údaje atď.

Ak dôjde medzi vybavením a odoslaním objednávky ku zmene cien, platia vždy ceny uvedené v už uskutočnenej objednávke.

Zmeny, alebo storno objednávky, sú možné do 24 h. od objednania a uskutočňujte ich mailom.

Prevádzkovateľ prehlasuje, že všetky údaje ktoré objednávateľ uvádza pre doručenie objednávky, sú použité iba pre tento účel. Nebudú poskytnuté iným subjektom, ani použité na iné účely, v zmysle ochrany osobných údajov v informačných systémoch, súlade s platnou legislatívou.

**************************

Ak Vám neprišlo potvrdenie - email o objednávke v prijatej pošte do pár minút, skontrolujte si prosím priečinok SPAM alebo nevyžiadana pošta.


Sledujte nás na Facebooku