Informácie

Najpredávanejšie produkty

Anketa

Ako sa Vám páči nová webstránka ?

 • ujde
  4
 • pekná
  17
 • super
  373

 • platobné možnosti a doručenia

 • TOPlist
Krídlatka japonská - 30ml Zväčšiť

Krídlatka japonská - Tinktúra, kvapky 30ml

Nový produkt

Herballmedix

Krídlatka japonská je invazívne trváca rastlina, ktorá je v čínskej medicíne už po stáročia známa ako liečivka. Má antibiotické účinky, pôsobí aj na zlatého stafylokoka a borélie, tiež proti niektorým vírusom. Má ľahko analgetické a antipyretické účinky. Pôsobí pozitívne na imunitu. Má tiež silné antioxidačné vlastnosti, odstraňuje z organizmu voľné radikály a má vplyv na dlhovekosť.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

8,50 €

Detaily

Krídlatka japonská (Reynoutria japonica) je invazívne trváca rastlina, ktorá je v čínskej medicíne už po stáročia známa ako liečivka. Má antibiotické účinky, pôsobí aj na zlatého stafylokoka a borélie, tiež proti niektorým vírusom. Má ľahko analgetické a antipyretické účinky (pôsobí proti bolesti a znižuje teplotu pri horúčke). Pôsobí pozitívne na imunitu. Má tiež silné antioxidačné vlastnosti, odstraňuje z organizmu voľné radikály a má vplyv na dlhovekosť.

Táto liečivá rastlina obsahuje zlúčeninu, ktorá sa volá resveratrol. Ten má viacero účinkov. Funguje ako antiflogistikum (protizápalový), ďalej hepatoprotektivum (chráni a lieči pečeň), antidiabetikum (má vplyv na diabetes, teda cukrovku), hypolipidemikum (znižuje hladinu LDL cholesterolu v krvnom sére). Je to antioxidant a anntineoplastikum / antimutagen (braní vo vzniku, rozvoju rakoviny a dokonca tlmí tvorbu metastáz). Ďalšia efekt je neuroprotektívne - chráni nervový systém pred poškodením práve napr. Boréliami.

Vnútorné použitie (prevažne vo forme tinktúry):

Antibiotické účinky (obsahuje účinnú látku emodín, je účinná aj proti zlatému stafylokok), proti vírusom, proti parazitom, protiplesňový účinok, analgetický účinok (proti bolesti), posilnenie imunity (imunomodulácia), proti kašľu a na chronický zápal priedušiek, antiastmatikum (obzvlá. vo forme odvaru), posilnenie pečene (hepatoprotektivum), antidiabetikum (liečba cukrovky), hypolipidemikum (obsahuje resveratrol - viac informácií nižšie) - znižuje hladinu krvného tuku cholesterolu !, hemostyptikum (zastavuje krvácanie v tráviacom trakte alebo rôzne zle sa hojace stekajúcej hematómy), antioxidant (prevencia rakoviny), protirakovinový účinok (antineoplastický a antimutagénna pôsobenie), vysoký krvný tlak (obsahuje emodín) + vazodilatačný účinok (rozťahuje cievy), prevencia a liečba aterosklerózy, kardioprotektivum (posilňuje a chráni srdce), neuroprotektivum - borelióza (ochranný účinok na mozog a periférne nervy) + tlmí bolesti kĺbov pri borelióze, proti zápche (laxatívum), diruretikum (močopudný účinok ), Lupienka (antipsoratikum), cholelitiáza (žlčové kamene), osteoporóza, rednutie kostí. Gynekologické využitie - vynechanie menštruácie, pošvový výtok, je to rastlinný fytoestrogén (dokázané štúdiami) - vplyv na dojčenie, klimaktérium ad ..

Vonkajšie použitie (obklady):

Dezinfekcia (popáleniny, obareniny, hnisavé rany, kožné vredy, hemoroidy, pokousáhí hmyzom alebo zvieraťom), protihubový / protiplesňový kožné efekt (plesne kože vr. Choroby zvanej favus - kožná choroba vlasov), adstringentný účinok (oi. Zvonka sťahuje zle sa hojace otvorené rany)

Dávkovanie: 3x denne 20 kvapiek na lačný žalúdok, po týždni bez vedľajších príznakov možno dávkovanie zvýšiť až na 30 kvapiek.

Zloženie: reynoutria japonica, minerálna voda a ethanol 40%.

Balenie: 30 ml

Upozornenie a skladovanie:

Krídlatka je rovnako ako podobne pôsobiaca rebarbora silno dráždivá, zakysľujúca. Ak trpíte dnou, používajte krídlatku v rozumnom množstve, a pokiaľ možno ju vždy kombinujte s kozonohou, ktorá pôsobí opačne.

Nieje vhodný pri chorobách obličiek, obličkových kameňoch, artritide a dne.

Výrobok nie je z dôvodu obsahu alkoholu vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky.

Pred použitím pretrepať fľašu. Uchovávať pri teplote do 28 C. Chráňte pred mrazom a svetlom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 • Recenzie
 • Hodnotenie 
  Irena S. 2021-03-17

  Kridlatka

  Zdravim,
  s produktom som spokojná. Odporučam

  Napíšte svoju recenziu!

  Napísať recenziu

  Krídlatka japonská - Tinktúra, kvapky 30ml

  Krídlatka japonská - Tinktúra, kvapky 30ml

  Krídlatka japonská je invazívne trváca rastlina, ktorá je v čínskej medicíne už po stáročia známa ako liečivka. Má antibiotické účinky, pôsobí aj na zlatého stafylokoka a borélie, tiež proti niektorým vírusom. Má ľahko analgetické a antipyretické účinky. Pôsobí pozitívne na imunitu. Má tiež silné antioxidačné vlastnosti, odstraňuje z organizmu voľné radikály a má vplyv na dlhovekosť.

  30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Sledujte nás na Facebooku