Informácie

Najpredávanejšie produkty

Anketa

Ako sa Vám páči nová webstránka ?

 • ujde
  4
 • pekná
  17
 • super
  373

 • platobné možnosti a doručenia

 • TOPlist
Cesnakový elixír /Tibetská receptúra/ Zväčšiť

Cesnakový elixír (Tibetská receptúra)

Nový produkt

Herballmedix

Tibetská cesnaková tinktúra poskytuje komplex účinných látok pre posilnenie imunitného systému proti plesniam ,vírusom a baktériám. Organizmus sa očistí od prebytočného tuku. Zlepší sa výmena látok a krvné cievy sa stanú elastické .

Viac detailov

1 Položka

Pozor: Posledné kusy na sklade!

10,00 €

Detaily

Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.


Tibetský Cesnakový elixír - špeciálna očistná cesnaková kúra pre prevenciu civilizačných chorôb.

Tento elixír je vyrobený podľa postupu starého 6 - 7 tisíc rokov. Hlinené tabuľky s textom boli nájdené v roku 1972 v Tibetu. Produktom v doskách obsiahnutého výrobného postupu je veľmi koncentrovaná tinktúra z cesnaku siateho (Allium sativum). Ďalším cenným údajom na tejto doske bolo i špeciálne dávkovanie elixíru. Upozorňujeme, že kúra trvá skoro 3 - 4 mesiace, zvážte, či ste schopný a ochotný celú túto dobu dodržovať stanovené dávkovanie. Súčasťou tohto originálneho postupu je i podávanie elixíru v mlieku, čo je jednak nutnosťou z dôvodu vysokej koncentrácie použitého alkoholu, ale mlieko nám tiež pomáha potlačiť intenzívnu cesnakovú arómu spôsobenú sírnymi zlúčeninami vznikajúcimi pri oxidácií alliinu na allicín. Upozorňujeme, že väčšina liečivých účinkov cesnaku súvisí práve s týmito aromatickými látkami.

 

Doporučenie: V záujme zachovania účinnosti dodržujte predpísané dávkovanie. Nevhodné pre osoby trpiace ochorením žlčníku, sleziny a obličiek.

Cesnaková kúra je veľkým náporom pre obličky, preto odporúčame piť denne aspoň 2 - 2,5 litra vody, a ak je možné, treba zvýšiť pohybové aktivity, a počas kúry neužívať kávu, kakao, silný čaj a korenie. Tiež sa vyhýbajte tvrdému alkoholu, vyprážaným a tučným jedlám.
Odporúčame zvýšiť spotrebu zeleniny a prejsť na biele mäso.

 

Používa sa na liečbu:

Dávkovanie:

Užíva sa v 0,5 - 1 dcl mlieka alebo vody izbovej teploty vždy pred jedlom 3x denne podľa tejto schémy (počet kvapiek):

V nasledujúcich dňoch vždy 10 minút pred jedlom 25 kvapiek až do úplného spotrebovania tekutiny.

Organizmus sa očistí od prebytočného tuku. Zlepší sa výmena látok a krvné cievy sa stanú elastické. Priamo ovplyvňuje hypertóniu (zvýšený krvný tlak, upchanie ciev, srdcové choroby, myokarditídu, sklerózu, zápal srdcových svalov, stenokarditídu, poruchy srdcových svalov, zvápenatenie srdcových ciev, artériosklerózu, znižuje vnútro očný tlak, upravuje funkciu lymfatického systému, znižuje cholesterol, zlepšuje trávenie a pamäť. bolesti hlavy, pomáha normalizovať tlak, zlepšuje imunitu, funguje aj ako účinné antibiotikum.

V organizme sa stratia rôzne zápaly a nádory.

Tieto efekty nastupujú už v priebehu liečebnej kúry.

Potom je tu ešte jeden preukázateľný efekt, ktorý si ľahko overíte sami, v priebehu roka po ukončení liečebnej kúry sa vám zväčší rozsah hybnosti kĺbov a prípadné výrastky na kĺboch sa celkom nenápadne vytratí. Vzhľadom k pomalosti tohto procesu si toho človek ani nevšimne, ale pri spätnom pohľade si ešte len uvedomíte ohromnú liečebnú silu cesnaku. V pôvodnom recepte sa tvrdí, že omladnete o 15 rokov.

Celá táto procedúra by sa mala opakovať nie skôr ako po 2-3 mesiacoch.

Zloženie: Cesnak siatý /Allium sativum L./, etylalkohol 40 %

Balenie: 30 ml

Upozornenie a skladovanie:

nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pred použitím pretrepať fľašu. Uchovávať pri teplote do 28 C. Chráňte pred mrazom a svetlom.

 

 • Recenzie
 • Napísať recenziu

  Cesnakový elixír (Tibetská receptúra)

  Cesnakový elixír (Tibetská receptúra)

  Tibetská cesnaková tinktúra poskytuje komplex účinných látok pre posilnenie imunitného systému proti plesniam ,vírusom a baktériám. Organizmus sa očistí od prebytočného tuku. Zlepší sa výmena látok a krvné cievy sa stanú elastické .

  30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Sledujte nás na Facebooku