Informácie

Najpredávanejšie produkty

Anketa

Ako sa Vám páči nová webstránka ?

 • ujde
  4
 • pekná
  17
 • super
  373

 • platobné možnosti a doručenia

 • TOPlist
Troychatka Zväčšiť

Troychatka - Tinktúra, kvapky

Nový produkt

Herballmedix

Tinktúra Troychatka je špeciálne vytvorená zmes 3 bylín, a to Palina, Klinček a Orech kráľovský. Pomáha pri parazitoch ako sú mrľa ľudská, hlísty, pásomnica... Lieči kožné ochorenie trychofýcia. Pomáha pri ekzémoch, kožných ochoreniach a infekciách. Na vyplachovanie ústnej dutiny pri plesňovej infekcii ďasien a ústnej dutiny.

Viac detailov

3 položky

Pozor: Posledné kusy na sklade!

7,50 €

Minimálne množstvo na kúpu tohoto produktu je 3

Detaily

Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.


Klinček (Syzygium aromaticum): Klinček je známy ako anestetikum a antiseptikum, likviduje baktérie a pôsobí dezinfekčne. O dezinfekčnom účinku tohto korenia vedeli už stredovekí lekári. Veľké využitie klinčekov je vo forme olejov, silíc a tinktúr. Obsahuje 20% silice, množstvo trieslovín, flavonoidy, sliz a olej preto s nimi treba narábať opatrne, môže mať mierne dráždivé účinky. Pri inhalácii dezinfikuje dýchacie cesty, lieči prieduškové zápaly. Známe si tiež účinky klinčeka na povzbudenie srdca a krvného obehu, zlepšujú trávenie, majú upokojujúce účinky, pôsobí proti črevným parazitom, zmierňujú bolesť zubov - stačí požuť pár kusov korenia. Obsahuje tiež prírodné antioxidanty ktoré pomáhajú v boji s rakovinou, sú výborným prostriedkom na predčasné starnutie, degeneratívne choroby buniek. Priaznivo ovplyvňuje aj psychiku. Pôsobí ako antidepresívum. Vedecká štúdia potvrdila jeho protirakovinové účinky. Štúdia bola zameraná na rakovinu kože, ktorá je klasickou medicínou veľmi ťažko liečiteľná. Vodný roztok z klinčekov bol aplikovaný na kožu a rakovinové bunky začali ustupovať. Pri použití prášku z klinčekov dokáže klinček svojimi obsahovými látkami výrazne pôsobiť proti črevným parazitom. Koncentrácia a typ látok predstavujú doslova elixír mladosti a života, ale tiež prírodný konzervačný prostriedok.

Orech kráľovský (Juglans regia)

Kráľovská liečivá sila orecha sa prejavuje pri vnútornom aj vonkajšom používaní. Čaj alebo ďalšie prípravky, napríklad tinktúry silne čistia krv, tým pomáhajú pri všetkých kožných chorobách. Pomáha revitalizovať poškodenú či narušenú kožu. Je výborným liekom na žalúdok, zlepšuje trávenie, čistí hlieny v žalúdku i v črevách, čistí ich od parazitov a celkovo posilňuje organizmus. Pripisuje sa mu aj schopnosť znižovať hladinu cukru v krvi. Stimuluje obranné reakcie organizmu proti pôsobeniu baktérií a vírusov. Priaznivo ovplyvňuje funkciu kĺbov, žíl a väzív. Podporuje funkciu slinivky, pôsobí proti plynnatosti. Vhodný je pri rekovalescencii po operáciách či ožarovaní.

Vnútorné užívanie

Pomáha pri parazitoch ako sú mrľa ľudská, hlísty, pásomnica... Lieči kožné ochorenie trychofýcia. Pomáha pri ekzémoch, kožných ochoreniach a infekciách.

Vonkajšie použitie

Na vyplachovanie ústnej dutiny pri plesňovej infekcii ďasien a ústnej dutiny. Na potieranie a obklady pokožky postihnutej plesňami. Do kúpeľa pri plesniach na koži, pleti, nechtoch, vo vlasoch a pohlavných orgánoch. Na vlasové zábaly.

Palina pravá (Artemisia absinthium L.): Palina pravá mala už v staroveku široké použitie a aplikovala sa zvonku aj z vnútra v ešte väčšej miere ako je tomu dnes.Pôvodne bola rozšírená pravdepodobne v západnej Ázii, Južnej Európe a v severnej Afrike. Dnes sa vyskytuje takmer v celej Európe a bola zavlečená aj do Severnej a Južnej Ameriky a na Nový Zéland. U nás sa objavuje predovšetkým v teplých oblastiach na suchých, slnečných stanovištiach od nížin až po podhorské oblasti.

Palina účinky na zdravie :

- Podporuje imunitu Antibiotické účinky – zmierňuje horúčku a tlmí bolesť - Antiseptické účinky – proti bakteriálne, antivírusové účinky a proti parazitom - Proti rakovinové účinky - Chránia telo a bunky pred pôsobením voľných radikálov - Udržiava zdravé srdce - Podporuje trávenie /vhodná pri Crohnovej chorobe/ - Pomáha pri otrave potravinami /Upokojuje žalúdok/ - Podporuje funkciu pečene – pri žltačke - Podporuje funkciu žlčníka - Pomáha pri plynatosti a nadúvaní - Prečisťuje hrubé črevo, najmä od parazitov - Podporuje vylučovanie žalúdočných kyselín - Pôsobí močopudne – odvodňuje nadbytočnú vodu z tela - Vonkajšie použitie pri kožných alebo poraneniach zapríčinených uštipnutím hmyzu

Ostatné zloženie: alkohol 40% ný, deionizovaná voda

Odporúčané dávkovanie: užite 3x20 kvapiek denne (20 pred raňajkami, 20 pred obedom, 20 pred večerou)(balenie vydrží cca mesiac, potom je nutné dať si 2-4 týždňovú prestávku)

Vonkajšie použitie: vmasírujte niekoľko kvapiek na postihnuté miesto

Balenie: 30 ml

Upozornenie a skladovanie:

Kontraindikácie: Tehotenstvo, dojčenie. V terapeutických dávkach je droga bezpečná, neprejavujú sa žiadne výraznejšie vedľajšie alebo nežiaduce účinky. Pred použitím pretrepať fľašu.

Uchovávať pri teplote do 28 C. Chráňte pred mrazom a svetlom.

 • Recenzie
 • Napísať recenziu

  Troychatka - Tinktúra, kvapky

  Troychatka - Tinktúra, kvapky

  Tinktúra Troychatka je špeciálne vytvorená zmes 3 bylín, a to Palina, Klinček a Orech kráľovský. Pomáha pri parazitoch ako sú mrľa ľudská, hlísty, pásomnica... Lieči kožné ochorenie trychofýcia. Pomáha pri ekzémoch, kožných ochoreniach a infekciách. Na vyplachovanie ústnej dutiny pri plesňovej infekcii ďasien a ústnej dutiny.

  30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Sledujte nás na Facebooku