Informácie

Najpredávanejšie produkty

Anketa

Ako sa Vám páči nová webstránka ?

 • ujde
  4
 • pekná
  17
 • super
  373

 • platobné možnosti a doručenia

 • TOPlist
Koloidné minerály Zväčšiť

Koloidne mineraly

Koloidne mineraly

Nový produkt

Bio-nanomedix

Koloidné minerály regenerujú organizmus a podporujú liečbu, posilňujú organizmus, dopĺňajú nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v príslušnom množstve. Koloidné minerály celkovo posilňujú organizmus, dopĺňajú nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v príslušnom množstve.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

21,00 €

Detaily

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: V Európskej únii je podľa nových predpisov zakázané vnútorné užívanie potravín s obsahom nanomateriálov - t.j. aj Koloídného striebra. Mimo EÚ, t.j. aj v USA, Japonsku a iných vyspelých krajinách nie je vnútorné užívanie koloidného striebra obmedzené. Takže v EU sa koloidné striebro môže predávať a odporúčať len ako kozmetický produkt na vonkajšie použitie. Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom.


Koloidné minerály regenerujú organizmus a podporujú liečbu, celkovo posilňujú organizmus, dopĺňajú nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v príslušnom množstve. Koloidné minerály regenerujú organizmus a podporujú liečbu. Koloidné minerály celkovo posilňujú organizmus, dopĺňajú nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v príslušnom množstve.


Koloidné minerály sú stavebnými látkami mäkkých tkanív a kostí, udržujú neutrálne pH v organizme, majú zásadný podiel na tvorbe enzýmov, hormónov a transportných bielkovín a umožňujú tiež vstrebávanie niektorých vitamínov. Bez ich pomoci by nefungoval ani ľudský metabolizmus. Vedci ďalej tvrdia, že minerály plnia celý rad ďalších životne dôležitých činností, ktoré ešte doposiaľ neboli patrične preskúmané.

Na druhej strane je už dnes jasné, že nedostatok minerálov spôsobuje vznik ochorení kostí, svalov, kĺbov, nervov a orgánov rozvádzajúcich krv. Je jednou z príčin anémie, avitaminózy, kožných problémov, celkového oslabenia a zníženia imunity.

Nedostatok niektorých minerálov má takisto vplyv na psychický stav – spôsobuje nervové zrútenia, znižuje koncentráciu a intelektuálny výkon a v neposlednom rade vedie k depresiám.

Koloidne minerály obsahujú koncentrovaný Multiminerálny koloidný roztok s maximálnou vstrebateľnosťou zo 70 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy + stopové prvky.

Vlastnosti minerálov v koloidnej forme:

Minerály v koloidnom roztoku sa považujú za najdokonalejšiu formu minerálov pre svoju až 98% využiteľnosť a nulovú toxicitu.
Pomáhajú telu udržať perfektnú bioelektrickú rovnováhu, ktorá je základom pre dobré zdravie a dlhý život. Zvyšujú schopnosť využitia vitamínov a ostatných látok potrebných pre výživu človeka. Minerály v koloidnej forme pomáhajú regulovať hormonálnu činnosť endokrinného systému tela a hrajú dôležitú rolu pri syntéze DNA. Sú základnou časťou každého enzýmu alebo s nimi vzájomne pôsobia, takže použitie Koloidných minerálov pomáha produkovať v tele enzýmy, ktoré sa tvoria iba za prítomnosti stopových minerálnych látok. Zaujímavou a dôležitou vlastnosťou minerálov je ich vytesňovacia (nahradzovacia) funkcia. Napríklad nikel, báryum, hliník a ďalšie prvky Mendelejevovej sústavy v koloidnej forme dokážu vytesniť z tela iontovú, teda toxickú (odpadovú) formu toho istého prvku. Znamená to, že koloidný roztok minerálov pôsobí v ľudskom organizme detoxikačne.


Odporúčajú sa v nasledujúcich prípadoch:

 • pri celkovom oslabení, nedostatku energie, znížení imunity, cukrovke, nedostatku železa, pri anémii, chorobách ďasien a paradentóze
 • na zlepšenie pamäti, pri depresiách a neurózach
 • pri problémoch s hormonálnym systémom a tráviacim ústrojenstvom
 • osoby, ktoré trpia predčasným šedivením a vypadávaním vlasov
 • ženy s výraznou premenštruačnou tenziou a pacientky v období klimaktéria
 • pri ochoreniach kardiovaskulárneho systému, v prípade zníženia výkonu srdcového svalu
 • pri svalovej ochabnutosti, zápaloch kĺbov, osteoporóze a oslabení kostí
 • pri strate pružnosti pokožky a predčasnom výskyte vrások
 • pri avitaminóze a poruchách prijímu vitamínov
 • pri bakteriálnych a mykotických zápalových stavoch (niektoré ionty stopových prvkov podporujú obranyschopnosť organizmu)
 • pri kŕčoch v nohách a bedrových bolestiach
 • Zvyšujú využiteľnosť vitamínov a ostatných látok
 • Produkcia enzýmov v tele prebieha výlučne za ich prítomnosti. Tieto minerály sú buď základom jednotlivých enzýmov, alebo s nimi vzájomne pôsobia
 • Koloidné minerály spomaľujú biologické hodiny človeka
 • Zaujímavou a dôležitou vlastnosťou koloidných minerálov je ich vytesňovacia (nahradzovacia) schopnosť. Napríklad nikel, bárium, hliník a pod. v koloidnej forme dokážu z tela vytesniť (vylúčiť) škodlivú formu toho istého prvku
 • pri celkovom oslabení, nedostatku energie, znížení imunity, cukrovke, nedostatku železa, pri anémii, chorobách ďasien a paradentóze
 • Vyvolávajú a udržiavajú elektrickú rovnováhu v ľudskom tele
 • Sú potrebné pre správny priebeh väčšiny biochemických pochodov
 • Enzýmy sa v tele môžu tvoriť iba za prítomnosti minerálnych látok, ktoré sú v koloidnej forme
 • Telo nemôže prijímať vitamín E bez určitej koloidnej formy zinku
 • Zvyšujú schopnosť využitia vitamínov potrebných na výživu človeka
 • Hrajú významnú úlohu pri syntéze DNA, ktorá je základom obnovovania a rozmnožovania štruktúr buniek
 • Regulujú metabolizmus ľudských buniek a sú nevyhnutné na udržanie zdravia
 • Regulujú hormonálnu činnosť endokrinného systému tela
 • Detoxikujú organizmus a zabraňujú predčasnému starnutiu
 • Urýchľujú regeneráciu pankreasu a podporujú tvorbu inzulínu

Ďalšie využitie:


* Minerálna voda – na prípravu minerálnej vody s prírodnou formou minerálov stačí 15 kvapiek do 1/2 litra kvalitnej vody.

* Iontový nápoj – po fyzickej záťaži či tréningu si do pohára vody primiešajte 15 kvapiek. Zlepší sa regenerácia, rast svalov a využitie vitamínov.

* Regenerácia vlasov – do 1/2 litra vody nakvapkajte 15 kvapiek Koloidných minerálov a touto minerálnou vodou si po umytí prevlhčite vlasy a vlasovú pokožku.

* Regenerácia nechtov – po každom oplakovaní alebo pri lámavosti a zlej kvalite nechtov aplikujte koncentrovaný koloidný roztok minerálov na každý necht. Oživíte ich vzhľad a štruktúru.

* Regenerácia pleti – pridaním 15 kvapiek do 1/2 litra vody získate minerálnu vodu na unavenú pleť.

Minerály môžete používať aj na rôzne druhy vyrážok a ekzémov, ak neznesiete na koži nič iné než čistú vodu. 3x denne potrite postihnuté miesta.

Koloidné minerály môžete pridávať aj do rôznych krémov a masiek.

* Výživa rastlín – do 1 litra vody dajte 4 kvapky koncentrátu.

Koloidné minerály obsahujú koncentrovaný Multi minerálny koloidný roztok s maximálnou vstrebateľnosťou zo viac ako 70 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy + stopové prvky. Minerály: vápnik, fosfor, draslík, sodík, horčík, síru a ďalšie. Stopové prvky: jód, selén, meď, zinok, bór, molybdén, berýlium, lítium, chróm, mangán, železo, thállium, vanád a celý rad ďalších.

Dávkovanie:

Odporúčaná dávka 1x denne 5-15


Upozornenie:

Vhodné pre diabetikov. Vo všetkých prípadoch nasleduje po troch týždňoch užívania 1 týždeň prestávka. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred použitím pretrepte. Prípadný sediment nie je prekážkou. Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Ukladajte mimo dosahu detí!


Po otvorení fľaštičky je nutné skladovanie v chladničke.
Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.

Žiadne nežiaduce vedľajšie účinky neboli nikdy zaznamenané.Balenie:
Koloidné minerály 300ml + odmerka na presne dávkovanie

 • Recenzie
 • Napísať recenziu

  Koloidne mineraly

  Koloidne mineraly

  Koloidné minerály regenerujú organizmus a podporujú liečbu, posilňujú organizmus, dopĺňajú nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v príslušnom množstve. Koloidné minerály celkovo posilňujú organizmus, dopĺňajú nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v príslušnom množstve.

  Sledujte nás na Facebooku