Informácie

Najpredávanejšie produkty

Anketa

Ako sa Vám páči nová webstránka ?

 • ujde
  4
 • pekná
  17
 • super
  373

 • platobné možnosti a doručenia

 • TOPlist
Koloidné magnézium Zväčšiť

Koloidné magnézium

Nový produkt

Bio-nanomedix

V periodickej tabuľke horčík (Mg), je alkalicky, striebristý biely kov s hexagonálne kryštalickou štruktúrou. Horčík je životne dôležití pre všetky živé organizmy a je potrebný pre viac ako 300 biochemických reakcií v tele.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

9,00 €

Detaily

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: V Európskej únii je podľa nových predpisov zakázané vnútorné užívanie potravín s obsahom nanomateriálov - t.j. aj Koloídného striebra. Mimo EÚ, t.j. aj v USA, Japonsku a iných vyspelých krajinách nie je vnútorné užívanie koloidného striebra obmedzené. Takže v EU sa koloidné striebro môže predávať a odporúčať len ako kozmetický produkt na vonkajšie použitie. Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom.


Horčík

V periodickej tabuľke horčík (Mg), je alkalicky, striebristý biely kov s hexagonálne kryštalickou štruktúrou. Horčík je životne dôležití pre všetky živé organizmy a je potrebný pre viac ako 300 biochemických reakcií v tele.

 

Plní funkciu katalyzátora, aktivuje množstvo enzýmov a je zložka aj chlorofylu.

Priemerne množstvo zdravého dospelého človeka obsahuje 20 až 28 g horčíka. Horčík pre naše telo je potrební pre kosti, bielkoviny, mastné kyseliny, zrážanie krvi a aktivácia skupiny vitamínu B. Pôsobí tiež ako relaxer pre svaly v tele a hrá dôležitú úlohu v nervovom systéme. Značné množstvo horčíka môže byť vylúčené v pote.

 

Ďalšie výhody:

Horčík je prírodné sedatívum. Nazýva "anti-stres minerálne" to pomáha na uvoľnenie nervov, zmiernuje napätie, pomáha tráveniu, aktivuje enzýmy dôležité pre metabolizmus sacharidov a bielkovín, a moduluje elektrický potenciál všetkých bunkových membrán.

 

Horčík je dôležitý pri výrobe a prenose energie, svalovej kontrakcie a relaxácie, a vedeniu nervov.

 

 • pomáha udržiavať normálnu svalovú a nervovú funkciu
 • udržuje srdcový rytmus stabilný, podporuje zdravý imunitný systém
 • pomáha regulovať hladinu cukru v krvi
 • podporuje normálny krvný tlak a je známe, že sa podieľa na energetickom metabolizme a syntézu bielkovín
 • podieľa sa v úlohe v prevencii a zvládaní porúch, ako je hypertenzia, kardiovaskulárne ochorenia a cukrovky
 • Horčík sa vstrebáva v tenkom čreve
 • Horčík sa vylučuje cez obličky

 

Odporúčaná denná dávka je 6 mg na kilogram telesnej hmotnosti. Ak ma osoba obličky v dobrom zdravotnom stave neexistujú žiadne dôkazy o toxicite pri príjme do 6000 mg na deň.

 

Napríklad:

Bolo zistené, že horčík zlepšenie zrak u ľudí s glaukómom. V súvislosti spôsobom, má schopnosť znižovať krvný tlak. Okrem toho sa v nariadení predbežného výskumu, ktorý má zníženie hyperaktivity u detí. Niektoré štúdie tiež naznačujú zlepšenie príznaky chronického únavového syndrómu.

 

Nedostatok horčíka môže spôsobiť:

Astma, malígny kalcifikácia tkanív, nechutenstvo, migrény, kŕče, svalová slabosť, kŕče, svalové tras a kŕče, kalcifikácia orgánov, svalové tiky, kalcifikácia malých tepien, infarktu myokardu, depresie, nervovo svalové problémy, zmeny EKG, PMS, porucha rastu, bolesti hlavy, vrásky, obličkové kamene, ischemická choroba srdca a vysoký krvný tlak, emocionálny nepokoj, nervozita, stres, kostne deformity, zhoršenie zubov, usadeniny vápnika v tkanivách, sodné vklady v tkanivách, zadržiavanie tekutín v tkanivách, zhoršenie obličiek, zhoršenie kože, únava, znížená krvné hladiny vápnika, zníženie hladiny draslíka, zhoršenie srdcového endokardu, duševné zmeny, závraty, zvýšený krvný tlak, sterility.

 

Rizikové faktory a príznaky nízkeho príjmu horčíka:

- Stravovacie návyky spojené s nízkym príjmom horčíka

- Máte nízky príjem zelenej listovej zeleniny

- Nemusíte jesť príliš veľa orechov a semien alebo fazuľa a šošovica

- pravidelne konzumujete cukor alebo výrobky obsahujúce cukor

- Pijete alkohol pravidelne

 

Prírodné zdroje:

Orechy, celé zrná, ryža, pšeničné klíčky, listová zelenina.

 

Dávkovanie:


Koloidné magnézium je účinné už v minimálnych dávkach!
Ideálne užitie je ráno na lačno.

* profylakticky: 10 ml 1-2x denne

* pri nachladení, infekcii, chrípke: 3x denne 15-20ml

* u dlhodobých ochoreniach: 2x denne 20-30ml

* pre zvýšenie vitality: max. 60ml 1x denne

Užívať 7-14 dni. Kúru môžete opakovať po 3-5 dňoch.U detí dávku znížiť podľa veku a hmotnosti asi na polovicu.

Doplnok stravy nemôže byt užívaný ako náhrada za diferencovanú stravu.Pri užívaní koloidného magnézia nie sú známe žiadne škodlivé a vedľajšie účinky. Ako každý koloid sa z tela postupne vylúči a nezanechá žiadne nežiaduce stopy.


Produkty sú testované a certifikované, obsahujú koncentrácie koloidných minerálov vytlačené na etikete. Označené hodnoty koncentrácie sú minimálne hodnoty a typické hodnoty sú vo všeobecnosti vyššie. Naše produkty sú laboratórne testované.

Garantujeme Vašu spokojnosť s našimi produktmi.


Žiadne nežiaduce vedľajšie účinky neboli nikdy zaznamenané.

Balenie:
Koloidné magnézium 20ppm / 300ml + odmerka na presné dávkovanie

 • Recenzie
 • Napísať recenziu

  Koloidné magnézium

  Koloidné magnézium

  V periodickej tabuľke horčík (Mg), je alkalicky, striebristý biely kov s hexagonálne kryštalickou štruktúrou. Horčík je životne dôležití pre všetky živé organizmy a je potrebný pre viac ako 300 biochemických reakcií v tele.

  Sledujte nás na Facebooku